raktažodis

raktažodis

Interneto auditorija

Socialinė medija ir komunikacija internete

šalis

šalis

Baltijos šalys

Rytų Europa

Rusija

Turkija

Vakarų Europa

E-komercija

Svarstote, ar galite naudoti svetainėje pateiktą turinį savo žurnalistiniame darbe? Taip, jei laikysitės žemiau pateiktų sąlygų. Svetainėje publikuojami tekstai yra informacijos šaltinis, kurį paruošėme jums.

Nusprendę cituoti mūsų naujienas įsitikinkite, kad apie tai mums pranešėte ir nurodėte informacijos šaltinį.

Jei žadate publikuoti eksperto komentarą arba eksperto straipsnio fragmentus, nepamirškite nurodyti citatos autoriaus.

Jei tam tikrą tekstą publikuojate savo svetainėje, prašome pridėti nuorodą į www.gemius.lt, o jei informaciją pateikiate spaudoje – pridėkite prierašą, kad duomenų šaltinis yra „Gemius“. Jei tekstą ketinate skelbti socialinėse medijose, nurodykite straipsnio pavadinimą ar įžangą ir pridėkite nuorodą į originalų tekstą.

Tokios pat taisyklės galioja ir mūsų infografikams, tačiau turėkite omenyje, kad šioje svetainėje pateiktos nuotraukos negali būti publikuojamos kitur.

  • Realius vartotojus, kurie lankosi:

•  e-parduotuvėse*,

•  kainų palyginimo svetainėse*,

•  interneto aukcionuose*,

•  atsiliepimų ir skundų svetainėse*.

 

* Lietuvoje šiuo metu tokie duomenys nėra renkami, tačiau galime pateikti informaciją apie Čekijos, Lenkijos, Rumunijos, Turkijos, Ukrainos ir Vengrijos rinkas.

 

Pavyzdžiai:

  • 2013 m. liepą daugiau nei 80% Lenkijos internautų lankėsi e-komercijos svetainėse. Čekijoje tokių buvo 56%, o Vengrijoje — 44%.
  • 2013 m. liepą e-parduotuvėse apsilankė 12 milijonų Lenkijos internautų, tai yra 1,5 milijono daugiau nei 2012 m. Vis dėlto „Amazon“ svetainėje lankėsi 454 tūkstančiai lenkų, arba 7% mažiau nei 2012-aisiais.

Interneto tyrimas, kurį atlieka „Gemius“ („gemiusAudience“)

Jei jums reikia eksperto komentaro iliustruojančio pateiktus duomenis — kreipkitės, mes esame tam, kad padėtume!

Kreipkitės į mus pagalbos rengdami medžiagą apie interneto rinką arba kai norite pasikonsultuoti, kokiu būdu šie duomenys turėtų būti pateikti.