raktažodis

raktažodis

Interneto auditorija

Socialinė medija ir komunikacija internete

šalis

šalis

Baltijos šalys

Rytų Europa

Rusija

Turkija

Vakarų Europa

Atsakomybės apribojimas

Šis atsakomybės ribojimo aprašas reglamentuoja naudojimąsi mūsų svetaine. Naudodamiesi svetaine jūs visiškai su juo sutinkate. Jei nesutinkate su atsakomybės ribojimo aprašu arba kuria nors jo dalimi, jūs neturite teisės naudotis mūsų svetaine.

Licencija

Turinys, išskyrus nuotraukas ir publikacijas, prie kurių nurodyta kitaip, yra licencijuotas pagal Creative Common Attribution-NoDerivs 3.0 License.

Garantijų ribojimas

Ši svetainė yra pateikiama „tokia, kokia yra“, be jokio pozicijų atstovavimo ar garantijų, išreikštų ar numanomų. Mes neteikiame jokių garantijų dėl svetainėje pateikto turinio ir informacijos.

Atsakomybė

Mes nesame atsakingi už jokius jūsų verslo nuostolius, įskaitant (bet neapsiribojant) praradimu arba žala pelnui, pajamoms, apyvartai, produkcijai, numanomoms santaupoms, kontraktams, komercinėms galimybėms ar įvaizdžiui. Mes neatsakome jums už jokius specialius, netiesioginius ar šalutinius nuostolius arba žalą. Svetainėje pateikiamas turinys atspindi autorių nuomonę ir neturi būti traktuojamas kaip oficiali „Gemius“ pozicija, jei nenurodyta kitaip.

Šios atsakomybės apribojimai taikomi net ir tuo atveju, jei „Gemius“ buvo aiškiai informuota apie galimus praradimus.

Atnaujinimai

Šis atsakomybės ribojimo aprašas yra periodiškai atnaujinamas. Mes rekomenduojame laikas nuo laiko jį peržiūrėti, tam, kad jūs būtumėte informuoti apie bet kokius pasikeitimus. Jūsų naudojimasis šia svetaine po bet kokių pakeitimų reiškia, kad jūs sutinkate patikslintomis atsakomybės ribojimo nuostatomis.

Nuostatų atskiriamumas

Jei kuri nors šio atsakomybės ribojimo aprašo nuostata teismo ar kitos kompetentingos institucijos sprendimu būtų pripažinta neteisėta ir/ar neįgyvendinama, kitos nuostatos lieka galioti.

Teisė ir jurisdikcija

Šios atsakomybės ribojimo nuostatos turi būti taikomos ir aiškinamos pagal Lenkijos įstatymus.