raktažodis

raktažodis

Interneto auditorija

Socialinė medija ir komunikacija internete

šalis

šalis

Baltijos šalys

Rytų Europa

Rusija

Turkija

Vakarų Europa

Slapukų politika

Asmeninių duomenų, susijusių su slapukų ID, apdorojimo taisyklės

Kas apdoroja duomenis?

Duomenis apdoroja įmonė UAB „Gemius“, kuri yra įsikūrusi Varšuvoje, Domaniewska gatvėje 48, 02-672, Lenkija.

Kokie duomenys yra apdorojami?

Duomenys, kuriuos apdorojame, yra susiję su slapukų ID. Šie duomenys yra susiję su Jūsų veikla interneto svetainėse ir sąveika su Jums parodytomis internetinėmis reklamomis, pvz., peržiūros (hitai), laikas, praleistas mūsų stebimoje svetainėje, techniniai duomenys apie Jūsų naudojamą įrenginį (ekrano skiriamoji geba, operacinė sistema) ar IP numerio fragmentas. Jei užpildėte „Gemius“ klausimyną konkrečioje naršyklėje, mes galime šiuos duomenis susieti su informacija, kuria su mumis pasidalinote (sociodemografiniai duomenys). Būdamas/-a šio tyrimo dalyviu/-e, taip pat galėjote įdiegti mūsų naršyklės papildinį „NetPanel“ ir pateikti mums savo el. pašto adresą – tokiu atveju duomenys yra renkami pagal licenciją, gautą sutinkant su naršyklės papildinio taisyklėmis. Be anksčiau minėtų duomenų, tai gali apimti ir išsamesnius duomenis apie Jūsų įrenginį, taip pat tikslesnę informaciją apie gaunamas internetines reklamas arba papildomą informaciją apie svetaines, kurių mes nestebime.

Kokiu tikslu renkate duomenis apie mano veiklą internete?

Informacija apie Jūsų veiklą internete renkama statistiniais tikslais. Mes teikiame savo Klientams statistinius duomenis, tačiau neteikiame jokios informacijos surinktos apie Jus. Kai kuriose svetainėse mes stebime internetines reklamas, o informacija apie parodymų ar paspaudimų skaičius gali būti naudojama norint pritaikyti turinį pagal Jūsų poreikius.

Koks yra teisinis duomenų apdorojimo pagrindas?

Duomenų apdorojimo teisinis pagrindas yra sutikimas apdoroti su slapukų ID susijusius duomenis, išreikštus pagal privalomą įstatymą.

Kam yra siunčiami surinkti duomenys?

Jei turėsime Jūsų sutikimą apdoroti duomenis rinkodaros tikslais, pvz. apie anksčiau aplankytas interneto svetaines, mes galėsime dalintis šiais duomenimis su mūsų Klientais. Tai galime daryti tik gavę Jūsų sutikimą, kurį Jūs pateikiate mūsų Klientui. Mūsų Klientas turi nurodyti jiems suteiktų Jūsų duomenų naudojimo tikslus, tačiau visada tik pagal sritį su kuria Jūs sutikote.

Pateikus prašymą, Jūsų duomenys taip pat gali būti perduoti priežiūros institucijoms, kad būtų galima patikrinti duomenų tvarkymo operacijas.

Ar mano duomenys gali būti perkelti už Europos Sąjungos ribų?

Surinkti duomenys nėra perduodami už ES ribų, jei jie nėra susiję su žmonėmis, gyvenančiais už šios teritorijos ribų. Kitu atveju, duomenys gali būti bendrinami arba perduodami šaliai, iš kurios jie yra kilę. Esant tokiai situacijai, mes taikome atitinkamus susitarimus ir taisykles, kad būtų užtikrintas tinkamas tokios operacijos tvarkymo ir saugumo standartas.

Jūsų duomenys naudojami rengiant statistines ataskaitas. Šie duomenys neapima asmens duomenų. Tokiu formatu duomenys (statistinių duomenų forma) gali būti perkelti už ES ribų.

Kiek laiko saugomi mano duomenys?

Visi duomenys yra saugomi 3 metus nuo jų surinkimo pradžios. Duomenys, kurie buvo surinkti anksčiau nei prieš 3 metus yra atrinkti (iš jų pašalinama labai didelė jų dalis ir lieka tik reprezentatyvūs duomenys) ir saugomi tik statistiniais tikslais, laikantis visų apsaugos reikalavimų.

Kokios yra mano teisės?

Gerbdami Jūsų asmenines teises, palaikome duomenų apsaugą pagal privalomas įstatymų nuostatas. Jūs turite teisę:

  • perduoti duomenis (pakeisti duomenų valdytoją);
  • pašalinti su Jumis susijusius duomenis;
  • taisyti duomenis;
  • apriboti duomenų prieinamumą;
  • gauti informaciją apie Jus dominančius duomenis, įskaitant prieigą prie jų;
  • pateikti prieštaravimą dėl duomenų apdorojimo ir automatizuoto sprendimų priėmimo (profiliavimo).

Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, naudokite "Gemius Privacy Tool" svetainę (privacypolicy.gemius.com).

Ar privalau dalintis savo duomenimis?

Jūs neprivalote dalintis savo duomenimis. Jūs galite blokuoti slapukus savo naršyklėje arba galite naudotis savo teisėmis (aprašyta anksčiau). Tačiau, tokiu būdu informacija ir reklamos, kurias matysite internete, gali būti Jums neaktualios.

Ar mano interesai bei kita informacija apie mane yra numatoma remiantis apie mane sukauptais duomenimis?

Jūsų duomenys gali būti naudojami siekiant analizuoti ar prognozuoti Jūsų interesus ir informaciją, pvz., apsipirkimo internete įpročius. Prieštaravimą dėl duomenų naudojimo šiais tikslais galite pateikti bet kuriuo metu. Norėdami tai padaryti, spauskite šią nuorodą: (privacypolicy.gemius.com).

Kaip galėčiau susisiekti su Jumis dėl klausimų, susijusių su duomenų tvarkymu?

Visi klausimai ir abejonės dėl duomenų tvarkymo gali būti siunčiami į mūsų el. pašto adresą: privacy@gemius.com. Jei manote, kad “Gemius” nesilaiko duomenų apsaugos taisyklių ar turite klausimų apie tai, susisiekite su mumis aukščiau nurodytu el. pašto adresu. Taip pat galite pateikti oficialų skundą Valstybės duomenų apsaugos inspekcijai.