raktažodis

raktažodis

Interneto auditorija

Socialinė medija ir komunikacija internete

šalis

šalis

Baltijos šalys

Rytų Europa

Rusija

Turkija

Vakarų Europa

2019-05-03 10:52

Nauja laiko matavimo metodologija

Nuo gegužės 1 d. gemiusAudience tyrime pradėta taikyti naujausia laiko matavimo technologija – Sonar‘ai, kurios tikslas dar tiksliau apskaičiuoti svetainėse praleistą laiką. Pagrindinis Sonar‘ų veikimo principas yra aktyvaus naršyklės lango (angl. tab) laiko matavimas.

Iki šiol, svetainėje praleistas laikas gemiusAudience tyrime buvo apskaičiuojamas remiantis pirmos ir paskutinės vartotojo atliktos puslapio peržiūros trukme. Vartotojui uždarius naršyklę  / naršyklės langą ir / ar puslapyje nebeatlikus jokio veiksmo - toks laikas nebuvo įskaičiuojamas į vartotojo praleisto laiko rezultatus. Taip pat, prieš tai buvusi laiko matavimo technologija negalėjo įvertinti, ar svetainė, kurios laikas yra skaičiuojamas, yra atverta aktyviame ar pasyviame naršyklės lange. Dėl šios priežasties, Gemius džiaugiasi galėdamas ne tik pristatyti, bet ir pradėti taikyti naujausią laiko matavimo technologiją Lietuvos rinkoje. Pritaikius Sonar`us, svetainėje praleistas laikas yra matuojamas išimtinai tik aktyviame naršyklės lange, remiantis tuo, jog vartotojo naršyklėje dažnu atveju vienu metu yra atverti keli, keliolika ar net keliasdešimt langų.

Rezultate, pritaikius naujausią laiko matavimo technologiją, yra pasiekiamas tikslesnis svetainėse praleisto laiko apskaičiavimas.

Raktažodis

Į iškarpinę> Spausdinti

Turinio tipas

įvykis

Sektorius

Tyrimai

Šalis

Lietuva

Norėtumėte apie tai sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis

Gaukite visas naujienas, nuomones ir gidus viename el. laiške!

Gaukite naujienlaiškį