raktažodis

raktažodis

Interneto auditorija

Socialinė medija ir komunikacija internete

šalis

šalis

Baltijos šalys

Rytų Europa

Rusija

Turkija

Vakarų Europa

2015-09-01 09:51

Liepą interneto TV sulaukė daugiau mobiliosios auditorijos

Interneto televizijos ir radijo svetainių auditorija liepą rinkosi mobiliuosius įrenginius: telefonais naršančių klausytojų ir žiūrovų daugėjo 19,40% — iki 86 740 realių vartotojų, o planšečių naudotojų buvo 4,57% daugiau — 60 120. PC auditorija įsibėgėjus atostogų sezonui mažėjo 2,49% ir siekė 528 532 internautus. 

Atsižvelgiant į tai, kad dalis tyrimo dalyvių savo turinį mobiliuosiuose įrenginiuose transliuoja per programėles, kurios nepriima slapukų, telefonais ir planšetėmis naršančios auditorijos statistika atskiroms svetainėms nepateikiama.

Daugiau PC naršančių žiūrovų sulaukė tik viena svetainė

 

Delfi.lt internetinė TV buvo vienintelė, kurios PC auditorija išaugo.

Interneto radijo ir televizijos svetainių populiarumo pokyčiai liepos mėnesį (PC realūs vartotojai). Šaltinis: „Gemius“, „gemiusStreamAudience“ 2015-06–2015-07.

Portalo delfi.lt video peržiūrų skaičius augo trečdaliu ir tai leido Delfi TV tapti žiūrimiausia interneto televizija liepą. Taip pat šiek tiek augo radijo klausomumas svetainėje powerhitradio.lt.

Interneto radijo ir televizijos svetainių populiarumo pokyčiai liepos mėnesį (puslapių peržiūros). Šaltinis: „Gemius“, „gemiusStreamAudience“ 2015-06–2015-07.

Auditorija ne tik dažniau įsijungdavo minėtų svetainių turinį, bet ir skyrė jam daugiau laiko.

Interneto radijo ir televizijos svetainių populiarumo pokyčiai liepos mėnesį (laikas). Šaltinis: „Gemius“, „gemiusStreamAudience“ 2015-06–2015-07.

Žiūrimiausios laidos ir rubrikos

 

Delfi.lt rubrika „Nusikaltimai ir nelaimės“ išlaikė lyderės poziciją pagal realių vartotojų skaičių ir paaugo dar 16%. Pagal peržiūrų skaičių ir toliau pirmavo lnkgo.alfa.lt „Naujienos“, tačiau liepą jos sulaukė šiek tiek mažiau dėmesio (-4%).

Žemiau pateikiamos daugiausiai žiūrovų kiekviename portale pritraukusios laidos arba rubrikos:

Daugiausiai žiūrovų liepą kiekvienoje svetainėje sulaukusios laidos arba rubrikos

Liepą tarp daugiausiai žiūrovų kiekvienoje svetainėje sulaukiančių laidų buvo dvi naujienos —„Krepšinis“ tv3play.lt ir „Šliaužtiniai: Whydotas“ lnkgo.alfa.lt svetainėje.

Apie „gemiusStreamAudience“ — tai tyrimas, kuris matuoja internete transliuojamo turinio (video, audio) auditoriją ir jos elgseną. Jame dalyvauja 7-74 m. Lietuvos gyventojai, užpildę elektroninį klausimyną. Tyrimas atliekamas kas mėnesį.

Į iškarpinę> Spausdinti

Turinio tipas

apžvalga

Sektorius

Žiniasklaida

Šalis

Lietuva

Norėtumėte apie tai sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis

Gaukite visas naujienas, nuomones ir gidus viename el. laiške!

Gaukite naujienlaiškį