raktažodis

raktažodis

Interneto auditorija

Socialinė medija ir komunikacija internete

šalis

šalis

Baltijos šalys

Rytų Europa

Rusija

Turkija

Vakarų Europa

2014-03-26 13:40

Gryta Balserytė tapo tarptautinės bendrovės „Gemius“ regiono vadove Lietuvai ir Latvijai

Gryta Balserytė tapo tarptautinės bendrovės „Gemius“ regiono vadove Lietuvai ir Latvijai

Šių metų kovą Gryta Balserytė priėmė naują iššūkį tarptautinėje interneto rinkos tyrimų bendrovėje „Gemius“ – ji tapo regiono vadove Lietuvai ir Latvijai. Pritaikydama savo žinias ir patirtį, ji kurs vieningą strategiją abiem šalims.

„Žiniasklaidos ir reklamos versle dirbu jau beveik dešimt metų, o pastaruosius trejus metus praleidau „Gemius“.  Manau, kad tai yra  viena iš veržliausių interneto rinkos tyrimų įmonių, turinti daugiau nei 300 specialistų, kurie nuolat vysto mūsų produktus, bei teikia profesionalias konsultacijas. Drąsiai priėmiau pasiūlymą tapti regiono vadove Lietuvai ir Latvijai, ir laukiu naujų iššūkių, kuriuos ši  pozicija atneš. Šiuo metu atsiveria daug naujų galimybių abiejose rinkose, tad tikiu, kad kurdami, vystydami ir įgyvendindami vieningą  strategiją abiejose šalyse, mes tik sustiprinsime savo pozicijas”, - teigia Gryta Balserytė.

Pardavimų verslo segmentui patirties G. Balserytė įgijo dirbdama radijo, televizijos, spaudos ir lauko reklamos srityse.

Vieningą Lietuvos ir Latvijos strategiją G. Balserytė vykdys kartu su naująja „Gemius Latvia“ vadove Linda Egle. Prieš tai L. Egle įmonėje beveik trejus metus dirbo viešųjų ryšių ir komunikacijos specialiste.

Interneto tyrimų bendrovė „Gemius SA“ savo veiklą pradėjo 1999-aisiais. Rinkos tyrimus Lietuvoje vykdo nuo 2005-ųjų, o Latvijoje – 2006-ųjų.

Raktažodis

Į iškarpinę> Spausdinti

Turinio tipas

įvykis

Sektorius

Tyrimai

Šalis

Lietuva

Komentaras:

Gryta Balserytė

Regiono vadovė Baltijos šalims

Gryta Balserytė žiniasklaidos ir reklamos versle dirba daugiau nei 10 metų. Nuo 2011 m. vadovauja interneto rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Gemius“ biurui Lietuvoje, nuo 2014 m. veiklos strategiją kuria Latvijos, o nuo 2015 m. ir Estijos „Gemius“ padaliniams.

Rodyti visus su ekspertu susijusius straipsnius

Norėtumėte apie tai sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis

Gaukite visas naujienas, nuomones ir gidus viename el. laiške!

Gaukite naujienlaiškį