raktažodis

raktažodis

Interneto auditorija

Socialinė medija ir komunikacija internete

šalis

šalis

Baltijos šalys

Rytų Europa

Rusija

Turkija

Vakarų Europa

2015-08-13 07:17

Gryta Balserytė tapo regiono vadove Baltijos šalims

Gryta Balserytė tapo regiono vadove Baltijos šalims

Nuo liepos mėnesio „Gemius“ Baltijos šalių padaliniai dirba dar glaudžiau — Gryta Balserytė kuria vieningą pardavimų ir plėtros strategiją ne tik Lietuvai ir Latvijai, bet ir Estijai.

Gryta Balserytė žiniasklaidos ir reklamos versle dirba daugiau nei 10 metų. Nuo 2011 m. ji vadovauja interneto rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Gemius“ biurui Lietuvoje, o nuo 2014 m. ir Latvijos padaliniui. Liepą, pradėjusi vadovauti Estijos komandai, ji tapo regiono vadove Baltijos šalims.

Lietuva, Estija ir Latvija buvo vienos pirmųjų „Gemius“ plėtros rinkų: rinkos tyrimai Lietuvoje ir Estijoje vykdomi nuo 2005-ųjų, o Latvijoje – nuo 2006-ųjų. Beveik dešimtmetį šių šalių biurai veiklą vykdė savarankiškai.

„Sprendimas įgyvendinti vieningą strategiją Baltijos šalyse buvo priimtas siekiant suvienodinti „Gemius“ teikiamų tyrimų Baltijos šalyse apimtis bei standartus, pateikti daugiau šiam regionui skirtų sprendimų leidėjams, reklamos agentūroms ir reklamdaviams bei plačiau pritaikyti gerąją atskirų šalių patirtį. Žinoma, visos rinkos turi savų ypatumų, todėl ir toliau kiekvienoje šalyje dirbs jos poreikiams dedikuota komanda”,— teigia G. Balserytė.

Per pastaruosius metus įvyko ryškių pasikeitimų interneto auditorijos tyrimų srityje — visose Baltijos šalyse buvo pradėta matuoti mobiliaisiais įrenginiais naršanti auditorija ir multimedijos internete žiūrovų bei klausytojų elgsena.

Kaip pirmąjį darbą naujoji Baltijos šalių regiono vadovė įvardija komandos, kuri padės įgyvendinti tikslus Estijoje, stiprinimą. 

Raktažodis

Į iškarpinę> Spausdinti

Turinio tipas

įvykis

Sektorius

Tyrimai

Šalis

Lietuva

Komentaras:

Gryta Balserytė

Regiono vadovė Baltijos šalims

Gryta Balserytė žiniasklaidos ir reklamos versle dirba daugiau nei 10 metų. Nuo 2011 m. vadovauja interneto rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės „Gemius“ biurui Lietuvoje, nuo 2014 m. veiklos strategiją kuria Latvijos, o nuo 2015 m. ir Estijos „Gemius“ padaliniams.

Rodyti visus su ekspertu susijusius straipsnius

Norėtumėte apie tai sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis

Gaukite visas naujienas, nuomones ir gidus viename el. laiške!

Gaukite naujienlaiškį