raktažodis

raktažodis

Interneto auditorija

Socialinė medija ir komunikacija internete

šalis

šalis

Baltijos šalys

Rytų Europa

Rusija

Turkija

Vakarų Europa

2020-06-04 11:04

Gemius laimėjo penktąjį apdovanojimą IAB Europe Research apdovanojimuose!

Jau 5 kartą Gemius pripažinta IAB Europe Research apdovanojimuose. Novatoriškas cross-media sprendimas, skirtas žiniasklaidos vartojamumo bei kampanijų pasiekiamumo analizei, buvo pripažintas kaip geriausias projektas auditorijos matavimo kategorijoje!

Gemius sukurtas sprendimas yra pirmasis single-source cross-media tyrimas, kuris apima televiziją, radiją ir internetą. Toks tyrimas skirtas tiek žiniasklaidos leidėjams, tiek reklamdaviams, norintiems turėti išsamius duomenis rinkodaros strategijos planavimui bei efektyviam kampanijų valdymui.

Šiais metais, auditorijos matavimo kategorijoje, šis sprendimas buvo apdovanotas sidabrine statulėle – tai aukščiausias apdovanojimas šioje kategorijoje, kadangi aukso statulėlės apdovanojimas įteiktas nebuvo.

IAB Europe pripažintą sprendimą sudaro trys garsūs Gemius produktai: rinkodaros apžvalgos tyrimas - gemiusAdReal, po kampanijų efekto analitikos įrankis – gemiusPostBuy bei jau daug metų gyvuojantis  - gemiusAudience, kuris neseniai Lenkijoje buvo išplėstas į cross-media matavimą. Naujų gemiusAudience galimybių dėka tyrimas dabar gali pateikti išsamią informaciją apie auditorijos žiniasklaidos priemonių naudojimą televizijoje, kompiuteriuose, mobiliuosiuose įrenginiuose ir radijuje, įskaitant Facebook, Instagram ir YouTube programas.

Gemius produktai ir metodologijos jau ne kartą buvo pripažintos IAB Europe Research apdovanojimuose. 2015 m. Gemius buvo apdovanota už Behavioral Panel Synthesis metodologiją, kuri žiniasklaidos priemonių savininkams leidžia pamatyti kampanijos pasiekiamumą visuose įrenginiuose. 2016 m. Gemius laimėjo pristatydamas Overnight metodologiją, kurios dėka galima stebėti kasdienius svetainių statistikos duomenis. 2017 m. IAB pripažino gemiusAdReal produktą, leidžiantį išsamiai įvertinti internetinės reklamos rinką, o praėjusiais metais projektas „True Single Source: gemiusPostBuy & gemiusAdReal“ atnešė Gemius ketvirtąją statulėlę šiuose apdovanojimuose.

Daugiau informacijos apie Gemius jau penktąją statulėlę laimėjusį sprendimą bei kitus IAB Europe Research pripažintus projektus galite rasti čia: https://iabeurope.eu/all-news/winners-announced-for-europes-prestigious-mixx-awards-and-research-awards-2020/

Į iškarpinę> Spausdinti

Turinio tipas

įvykis

Šalis

Lenkija

Norėtumėte apie tai sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis

Gaukite visas naujienas, nuomones ir gidus viename el. laiške!

Gaukite naujienlaiškį