raktažodis

raktažodis

Interneto auditorija

Socialinė medija ir komunikacija internete

šalis

šalis

Baltijos šalys

Rytų Europa

Rusija

Turkija

Vakarų Europa

2015-06-15 10:54

„Gemius“ jau 10 metų Lietuvoje!

„Gemius“ jau 10 metų Lietuvoje!

Birželio 14 d. Lietuvos „Gemius“ padalinys minėjo savo 10-ąjį gimtadienį. Lietuva buvo antroji užsienio šalis, į kurią plėtėsi įmonės interneto tyrimai, o pirmoji pradėta matuoti Čekijos rinka, taip pat 2005 m.

„Lietuvai puoselėju stiprius sentimentus, nes buvau asmeniškai įsitraukęs į vietos padalinio kūrimą,–teigia „Gemius“ prezidentas ir vienas iš įkūrėjų Piotr Ejdys,– todėl džiaugiuosi, kad Lietuvos rinkoje turime stiprią poziciją. Mes padedame vystytis vietos interneto rinkai, o ši, augdama ir stiprėdama, leidžia mums kurti naujus vis pažangesnius projektus“.

Tai, kad Lietuva yra svarbi „Gemius“ dalis atspindi ir dar vienas faktas. P. Ejdys per savo 16-os metų karjerą įmonėje tik du kartus pats asmeniškai pristatė „Gemius“  pasiekimus – 2003 m. ESOMAR (Pasaulinės viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų profesionalų asociacijos) konferencijoje Los Anžele, kurioje kalbėjo apie interneto vartotojų socio-demografinius duomenis atskleidžiantį tyrimą „Prawdziwy Profil“ (realus profilis) ir 2014 m. Vilniuje, „Login“ konferencijoje papasakojo apie mobiliųjų įrenginių matavimą (multiplatform).

Piotr Ejdys „Login“ konferencijoje 2014 m.

„Lietuva yra svarbi šalis, todėl norėčiau, kad joje aukščiausios klasės tyrimų sprendimus ir konsultacijas teiktume amžinai“,–  šypsodamasis teigia P. Ejdys.

„Per dešimtmetį, kurį veikiame Lietuvoje, interneto rinka sparčiai keitėsi, o mes buvome šių pokyčių metraštininkai. Tikime, kad mūsų tyrimai, žinios ir sprendimai taip pat prisidėjo prie šalies interneto rinkos stiprėjimo ir priartinome Lietuvą prie vakarų standartų. Tikimės, kad kartu augsime ir kitą dešimtmetį“,- teigia Gryta Balserytė, „Gemius“ regiono vadovė Lietuvai ir Latvijai.

 

Šiuo metu „Gemius“ teikia interneto sprendimus 30-yje rinkų Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos regione. Lietuva yra vienas iš 16-os vietinių padalinių, kuriame dirba 5-ių žmonių komanda.

Į iškarpinę> Spausdinti

Turinio tipas

įvykis

Sektorius

Technologijos

Šalis

Lietuva

Komentaras:

Piotr Ejdys

Prezidentas ir vienas iš įkūrėjų

Piotr Ejdys yra „Gemius SA“ prezidentas ir vienas iš didžiausios interneto tyrimų ir konsultacijų bendrovės Europos, Viduriniųjų Rytų ir Afrikos regione įkūrėjų.

Piotr Ejdys baigė studijas Varšuvos universitete, kuriame pasirinko dirbtinio intelekto specializaciją. Savo akademinės karjeros metu paskelbė daugybę straipsnių apie teorinę kompiuteriją ir tyrimų teoriją.

Kaip vieną didžiausių vertybių, Piotr Ejdys įvardija darną, kurią jis skatina ir įmonės veikloje – darną tarp darbuotojų, klientų ir savininkų interesų. Toks požiūris sudaro sąlygas ilgalaikiam vystymuisi ir kuria pelną visoms suinteresuotoms šalims.

Rodyti visus su ekspertu susijusius straipsnius

Norėtumėte apie tai sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis

Gaukite visas naujienas, nuomones ir gidus viename el. laiške!

Gaukite naujienlaiškį