raktažodis

raktažodis

Interneto auditorija

Socialinė medija ir komunikacija internete

šalis

šalis

Baltijos šalys

Rytų Europa

Rusija

Turkija

Vakarų Europa

2017-07-17 14:02

Europoje pastebimas iOS įrenginių augimas

12-oje iš analizuotų 14-os šalių, pastebėtas „Apple“ įrenginių generuojamų puslapių peržiūrų augimas. iOS labiausiai naudojamas Turkijoje, kurioje viena iš penkių puslapių peržiūrų yra sugeneruojama naudojant būtent šią sistemą.

Analizėje lyginami 2016 ir 2017 metų gegužės mėnesiai. Vietinėse interneto svetainėse sugeneruotų puslapių peržiūrų skaičius su iOS operacine sistema tirtas šiose šalyse: Lenkija, Bulgarija, Kroatija, Čekija, Rumunija, Rusija, Serbija, Turkija, Slovakija, Latvija, Lietuva, Vengrija, Baltarusija ir Ukraina. 

Turkija: iOS karalystė

 

Trijose iš keturiolikos analizuotų šalių, puslapių peržiūrų procentas, sugeneruotas iOS prietaisų, gegužės mėnesį pasiekė dviženklį skaičių (šaltinis: gemiusPrism). Rekordinis skaičius užfiksuotas Turkijoje, kur 1 iš 5 (19,4%) puslapių peržiūrų vietinėse interneto svetainėse buvo sugeneruota Apple įrenginių. Antroje ir trečioje vietose: Rumunija (10,9%) ir Kroatija (10%). Gegužę, iOS mažiausiai populiarumo sulaukė Ukrainoje (3,9%).

Didžiausias augimas Turkijoje – kritimas Rusijoje

 

Lyginant 2016 ir 2017 metų duomenis, didžiausias puslapių peržiūrų, sugeneruotų iOS įrenginiais, procentinis augimas užfiksuotas Turkijoje. Puslapių peržiūrų išaugo nuo 15,1% iki 19,4%. Augimas taip pat buvo pastebimas ir kitose šalyse, išskyrus Rusiją ir Čekiją, kur kasmet iOS įrenginių kuriamų puslapių peržiūrų mažėja.

Raktažodis

Į iškarpinę> Spausdinti

Turinio tipas

analizė ir infografikas

Sektorius

Tyrimai

Norėtumėte apie tai sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis

Gaukite visas naujienas, nuomones ir gidus viename el. laiške!

Gaukite naujienlaiškį