raktažodis

raktažodis

Interneto auditorija

Socialinė medija ir komunikacija internete

šalis

šalis

Baltijos šalys

Rytų Europa

Rusija

Turkija

Vakarų Europa

2015-04-27 12:46

Dėmesys multimedijai internete ir toliau auga

Kovą internautų įsitraukimas į vaizdo ir garso turinį internete toliau augo, rodo „gemiusStreamAudience“ tyrimas. Daugėjo peržiūrų ir didėjo su šia medija praleidžiamas laikas, tačiau auditorija augo ne visose platformose.

 

Likusieji telefonų naudotojai radijui ir televizijai internete skyrė 26,72% daugiau laiko. Tai ryškiai lenkia asmeniniais kompiuteriais (9,04%) ir planšetėmis (8,50%) naršančių lankytojų praleidžiamo laiko augimą.

Labiausiai kilo planšečių naudotojų kuriamas peržiūrų srautas (9,87%), naršantys PC atliko 8,80% peržiūrų daugiau, o telefonų naudotojų aktyvumas didėjo 1,05%.

Interneto radijo ir televizijos turinio populiarumas skirtingose platformose kovo mėnesį

Geriausiai auginti auditoriją pavasario pradžioje sekėsi lnkgo.alfa.lt, kurioje daugėjo visomis platformomis naršančių lankytojų. Didžiausi praradimai teko powerhitradio.lt, kuri vasarį buvo vienintelė svetainė pasipildžiusi internautų gretas.

Interneto radijo ir televizijos svetainių populiarumo pokyčiai kovo mėnesį (realūs vartotojai)

Analogiška situacija buvo ir peržiūrų atžvilgiu: geriausius rezultatus demonstravo lnkgo.alfa.lt, o su didžiausiais sunkumais susidūrėpowerhitradio.lt.

Interneto radijo ir televizijos svetainių populiarumo pokyčiai kovo mėnesį  (puslapių peržiūros)

Vertinant pagal auditorijos išlaikymą, kovas visoms svetainėms buvo teigiamas mėnuo. Šiame kontekste taip pat išsiskyrė powerhitradio.lt, kurioje labiau nei kitose svetainėse padidėjo telefonų naudotojų įsitraukimas, tačiau dvigubai mažėjo naršančiųjų planšetėmis šiai interneto radijo stočiai skiriamas laikas.

Interneto radijo ir televizijos svetainių populiarumo pokyčiai kovo mėnesį (laikas)

Populiariausių laidų topo viršūnę atsikovojo tv3play.lt

 

Kovą zinios.lt aplenkė nuo metų pradžios pirmavusias „alfa.lt Naujienas“. Zinios.lt portalo auditorija augo 12%, tačiau jos įsitraukimo rodikliai, peržiūrų skaičius (-6%) ir vienai peržiūrai skiriamas laikas (-27%), mažėjo. Pavasario pradžioje ir toliau dominavo tv3play.lt laidos, o lnkgo.alfa.lt ir lrt.lt tope turėjo po dvi laidas.

Populiariausių kovo mėnesio laidų, žiūrimų per asmeninius kompiuterius (PC), TOP15

Augimo rekordus demonstravo laida „Aš – stilistas!“, kurios žiūrovų skaičius augo 713%, peržiūrų skaičius didėjo 2199%, o vienai laidai skiriamas laikas kilo 3345%.

Gerokai prasčiau sekėsi laidai „Šuolis“, kuri neteko 51% lankytojų ir tiek pat peržiūrų, ir laidai „Akcentas“, kurios viena laida buvo žiūrima 40% trumpiau.

Į topą pateko dvi naujos laidos – „Tobula kopija“ ir „Puolusių angelų miestas“.

*Šioje apžvalgoje pateikiami tik tyrime „gemiusStreamAudience“ dalyvaujančių svetainių duomenys.

Į iškarpinę> Spausdinti

Turinio tipas

apžvalga

Sektorius

Žiniasklaida

Šalis

Lietuva

Norėtumėte apie tai sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis

Gaukite visas naujienas, nuomones ir gidus viename el. laiške!

Gaukite naujienlaiškį