raktažodis

raktažodis

Interneto auditorija

Socialinė medija ir komunikacija internete

šalis

šalis

Baltijos šalys

Rytų Europa

Rusija

Turkija

Vakarų Europa

2016-05-26 07:14

Apple: įrenginių populiarumas internete

Baltarusijoje iPhone ir iPad populiarumas internete krito perpus. Smukimas matomas ir kitose Centrinės bei Rytų Europos šalyse. Pamėginome išsiaiškinti ar internautai naršo internete naudodamiesi Apple įrenginius taip pat dažnai, kaip ir praėjusiais metais.

 

Gemius palygino puslapių peržiūrų procentą vietinėse šalies svetainėse naudojant Apple įrenginius 18-oje šalių. Buvo analizuojami duomenys nuo 2015 m. balandžio iki 2016 m. balandžio mėnesio.

Statistika parodė, jog 2016 m. interneto vartotojai naršė internete naudodamiesi Apple įrenginius rečiau nei prieš metus. Cupertino kompanija internete susilpnėjo septyniolikoje iš aštuoniolikos tiriamųjų Europos šalių.

Baltarusija – didžiausias kritimas

 

Didžiausias nuosmukis Apple išmaniųjų telefonų bei planšečių populiarume tarp internautų pastebimas Baltarusijoje. Puslapių peržiūrų procentas, sugeneruotas iPhone ir iPad įrenginių, krito kone perpus (nuo 26.5% 2015 m. balandį iki 13.6% 2016 m. balandį).

Rusija – stabilu

 

Vienintelė šalis, kurioje interneto vartotojai naudoja Apple įrenginius taip pat kaip ir prieš metus, yra Rusija. Kas antra puslapio peržiūra Rusijos internete ateina iš Amerikos giganto produktų (50.2% 2016 m. balandį (per metus) ir 50.9% 2015 m. balandį).

Turkija – vienintelė šalis, kurioje pastebimas žymus augimas

 

Kontrastui, vienintelė šalis, tarp kitų analizuojamųjų, kurioje pastebimas augimas yra Turikija. Šių metų balandį 37% puslapio peržiūrų buvo sugeneruota naudojant Apple įrenginius, kai praėjusiais metais jų buvo 26.9%.

Raktažodis

Į iškarpinę> Spausdinti

Turinio tipas

straipsnis

Sektorius

Tyrimai, Technologijos

Norėtumėte apie tai sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis

Gaukite visas naujienas, nuomones ir gidus viename el. laiške!

Gaukite naujienlaiškį