raktažodis

raktažodis

Interneto auditorija

Socialinė medija ir komunikacija internete

šalis

šalis

Baltijos šalys

Rytų Europa

Rusija

Turkija

Vakarų Europa

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.) apie „Gemius“ vykdomą „NetPanel“ interneto tyrimą

Kaip galiu tapti "NetPanel" nariu ir dalyvauti žaidimuose?

Kad taptumėte "NetPanel" nariu bei dalyvautumėte "Gemius" organizuojamuose žaidimuose Jums reikia atlikti 3 nesudėtingus žingsnius:

  1. Užpildykite klausimyną: https://gasurvey.gemius.com/recruiting/index.php?sid=67442&lang=lt
  2. Klausimyno gale įrašykite savo el. pašto adresą
  3. Įsidiekite NetPanel naršyklės papildinį

Kodėl aš gavau šį klausimyną?

Šį klausimyną gavote, nes lankėtės vienoje iš „gemiusAudience“ tyrime dalyvaujančių svetainių. Kiekvieną mėnesį rinkai teikiame „gemiusAudience“ tyrimo duomenis apie Lietuvos internautų įpročius, todėl siekiame kuo tikslesnių tyrimo rezultatų ir nuolat ieškome naujų „NetPanel“ narių.

Kas yra „Gemius“?

„Gemius“  - tai jau 18 metų gyvuojanti interneto tyrimų ir konsultacijų įmonė, kuri teikia duomenis, sprendimus ir rekomendacijas interneto rinkos matavimų ir analizės srityse. Nuo 1999 m. mes atliekame internetinius tyrimus daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje.

Kas yra „NetPanel“?

„NetPanel“ yra „Gemius“ vykdomo interneto rinkos tyrimo dalis. Asmenys, pasirinkę įsidiegti „Gemius“ papildinį savo naršyklėje, tampa interneto respondentais bei kiekvieną mėnesį dalyvauja specialiai jiems sukurtuose konkursuose su galimybe laimėti vertingus prizus.

Kas yra „gemiusAudience“?

„gemiusAudience“ – tai interneto svetainių lankomumo tyrimas, kurio duomenys naudojami svetainių auditorijos analizei, konkurencingumo įvertinimui ir reklamos kampanijų planavimui.

Koks šio tyrimo tikslas?

Šio tyrimo tikslas yra identifikuoti interneto svetaines, kuriose lankosi Lietuvos interneto vartotojai. 

Kodėl svarbus duomenų tikslumas?

Tai padeda svetainių administratoriams ir valdytojams geriau suprasti, kas jose lankosi. Interneto vartotojui tai reiškia dar įdomesnį ir aktualesnį interneto svetainių turinį.

Kiek tikslūs/ patikimi yra tyrimo rezultatai?

„Gemius“ jau turi 3 „IAB Europe“ apdovanojimus už geriausias tyrimų metodologijas. Mūsų tyrimas yra naudojamas kaip rinkos standartas daugumoje pasaulio šalių. Atlikdami tyrimus, „Gemius“ vadovaujasi ESOMAR taisyklėmis ir labai kruopščiai jų laikosi, todėl tyrimo rezultatai yra tikslūs ir patikimi.

Kas yra ESOMAR?

ESOMAR yra pasaulinė rinkos profesionalų asociacija, skatinanti rinkos, socialinių ir nuomonės  tyrimų tobulėjimą bei duomenų analizės vertę.  https://www.esomar.org/about-esomar.php

Kodėl mano naršyklėje atsirado naujas langas kuriame aš matau Jūsų klausimyną?

Įsiklausę į „Gemius“ respondentų nuomones, mes pasirinkome patogesnį šios apklausos pateikimo būdą, kuris nepertraukia jūsų naršymo, tačiau vis tiek suteikia galimybę dalyvauti mūsų tyrime.

Kaip Jūs renkate duomenis?

Duomenys yra renkami „Gemius“ papildinio pagalba, kurį galėsite įsirašyti po to kai užpildysite klausimyną. Jeigu pasirinksite įsidiegti naršyklės papildinį, iškart tapsite „NetPanel“ nariu ir turėsite galimybę laimėti vertingus prizus.

Ar šis naršyklės papildinys yra saugus?

Mes laikomės Europos sąjungos įstatymų, todėl visa Jūsų informacija yra konfidenciali. Taip pat mes įdiegėme visas būtinas saugumo priemones, kad apsaugotume Jūsų privatumą.

Ar renkate mano banko duomenis, socialinių tinklų žinutes, slaptažodžius, išsamią informaciją apie mano asmeninį gyvenimą ar bet kokią panašią informaciją?

Ne, mes nerenkame tokios Jūsų asmeninės informacijos, kaip: žinučių, slaptažodžių, kreditinių kortelių numerių, banko sąskaitos ypatybių ar kitų panašių duomenų.

Kas nutiks su mano privatumu?

Jūsų privatumas mums yra labai svarbus, todėl mes užtikriname visišką Jūsų duomenų saugumą. Jūsų asmeninė informacija ar kiti identifikavimo duomenys neperduodami tretiesiems asmenims, o visi gauti duomenys yra surenkami ir pateikiami tik kaip bendri tyrimo rezultatai.

Kam bus naudojami mano kontaktiniai duomenys?

Jūsų kontaktiniai duomenys reikalingi, kad galėtume susiekti dėl laimėtų prizų bei naujienlaiškių siuntimui (jeigu pasirinkote juos gauti).