raktažodis

raktažodis

Interneto auditorija

Socialinė medija ir komunikacija internete

šalis

šalis

Baltijos šalys

Rytų Europa

Rusija

Turkija

Vakarų Europa

2013-10-07 12:26

„Samsung“ laimi konkurencinę kovą Centrinės ir Rytų Europos interneto rinkoje

„Samsung“ laimi konkurencinę kovą Centrinės ir Rytų Europos interneto rinkoje

„Samsung“ nuosekliai stiprina savo pozicijas mobiliųjų įrenginių rinkoje. Lietuvoje, Baltarusijoje ir Serbijoje „Samsung“ jau aplenkė „Apple“ – rodo „Gemius“ duomenys.

Lietuvoje šiuo metu populiariausi „Samsung Galaxy S II“ ir „Samsung Galaxy S III“ išmanieji telefonai (sukuriantys po daugiau nei 6% mobiliojo interneto srauto) bei „Samsung Galaxy Tab 2 10.1“ planšetė, generuojanti daugiau nei 3% srauto.

Samsung“ ir „Apple“ mobiliųjų įrenginių užimama rinkos dalis Centrinėje ir Rytų Europoje

 

Visose tiriamose rinkose pastebima, kad „Samsung“ mobiliaisiais įrenginiais sukuriama interneto srauto dalis išaugo. Panašu, kad netrukus Korėjos gamintojo išmanieji telefonai ir planšetės aukščiausią poziciją taip pat išsikovos Lenkijoje, Slovakijoje ir Vengrijoje. Vis dėlto „Apple“ nenusileidžia – Ukrainos ir Moldovos rinkose, „iPhone“ ir „iPad“ generuoja daugiau srauto, nei tuo pačiu metu pernai. Amerikiečių įmonė taip pat pirmauja kitose Baltijos šalyse (Estijoje ir Latvijoje) bei Čekijoje ir Kroatijoje.

„Centrinės ir Rytų Europos regiono duomenys atspindi pasaulines išmaniųjų įrenginių tendencijas. Įrenginių, kuriuose įdiegta „Android“ operacinė sistema, daugėja, todėl jų pozicijos stiprėja, tačiau „iOS“ jau keletą metų laikosi stabiliai. Gamintojų lenktynėse pirmauja „Samsung“, o jai iš paskos seka „Apple“,– teigia „Gemius“ interneto rinkos ekspertas Lauris Lietavietis.

Pasak jo, „Samsung“ teikiami pigesni vidutinės klasės produktų sprendimai turi didelį pardavimų potencialą ir tai didina gamintojo įtaką rinkoje. „Iš tiesų, galime tikėtis, kad kiti gamintojai, siūlantys nebrangius išmaniuosius telefonus su „Android“ programine įranga, artimiausiu metu taip pat padidins užimamą rinkos dalį“,– priduria ekspertas.

Į iškarpinę> Spausdinti

Turinio tipas

analizė ir infografikas

Sektorius

Technologijos

Norėtumėte apie tai sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis

Gaukite visas naujienas, nuomones ir gidus viename el. laiške!

Gaukite naujienlaiškį